Wakacje już się rozpoczęły, jedna grupa osób odpoczywa po męczącym roku w szkole, na studiach a druga grupa pracuje często całe dnie w sezonowych barach, sklepikach. Myślę, że dużo osób jest w tej drugiej grupie i tak jak ja wakacje spędza w większości po za domem w pracy. Ale po co pracować?

Zawsze starałem się być samodzielny, dochodzić do tego co chcę samemu bez pomocy innych. I praca pozwala takie rzeczy, pragnienia zdobywać. Chyba każdego cieszą własne, własną pracą zarobione pieniądze które można spożytkować na swoje potrzeby.

Piszę o pracy, bo to ona zabiera mi większość dnia, a muszę pogodzić jeszcze obowiązki oraz treningi. Nie zrezygnuje z trenowania i wszystko układam tak by jeździć. Jest to owszem trudne i bardzo męczące, ale da sie 🔥

I tu zasnąłem…

Jest kolejna noc i powrót do domu by szybko położyć się spać. Jutro trening. Nie odpuszczam, nie przestanę trenować. Prca pracą ale pamiętajcie, że macie swoje życie a samą pracą człowiek nie żyje. Chce jutro wstać jeszcze szybciej. Bo wtedy czuje się najlepiej. Jest pusto i przyjemnie. Mówią, że jestem jakiś nie normalny ,ale w pozytywnym sensie. Wcale się z tym nie sprzeciwiam. Bo o ile teraz rodzina, znajomi rozumieją co robię to szybciej uznawała to za niepoważne. A dla mnie od początku było to całkowicie normalne i nie widzę w tym niczego dziwnego, nadzwyczajnego. Kiedyś owszem trening 50km to było wyzwanie i po tym nic więcej nie robiłem. Teraz 50km i ide do pracy 😄. Organizm ludzki jest niemożliwy.

Kilka słów do konkursu.

Dziękuje wszystkim za udział. Staram sie to wszystko poukładać i na dniach opublikuje wszystko. A w przyszłości może będzie wiecej takich pomysłów. 🌟

No nic dojeżdżam do domu. Lece się ogarnąć i spać! Dziękuje za wsparcie i motywacje! 🔥😊

Kategorie: Blog

0 Komentarzy