Nie nudzi Cię to? 😨

Nie nudzi Cię to? 😨

Hm. Otrzymałem dziś taki pytanie. „Nie nudzi Ci się to?”. Kontynuując rozmowę zapytałem tą osobę, czy może rozwinąć pytanie, sprecyzować je. W zasadzie chodziło o to czy nie nudzi mi się ta jazda, treningi, czy nie jest to dla mnie męczące. Zaciekawiło mnie to, bo nigdy nad tym się nie zastanawiałem.

Osoby które śledzą moje wpisy wiedzą, że jestem związany z rowerem, pasją do kolarstwa już kilka lat. Po tych pytaniach zacząłem się zastanawiać, dlaczego mam taką silną więź z tymi dwoma pedałami 😅. Nie wiem haha to nie można tak o powiedzieć. Po prostu wsiadając na niego, włączając ulubione piosenki zmieniam się w inną osobę. Wszystkie problemy mijają, jest tylko rower, ja, las, i muzyka. Brzmi śmiesznie co nie. Mógłbym grać piłkę nożną. Taa i biegać razem z dwudziestoma jednymi osobami za piłką haha. A po za tym nie umiem grać w piłkę i zawsze na wf-ach stoję na bramce, by nie robić z siebie ofermy. Ale śmieje się, gdy już zdarzy się, że zaczną śmiać się ze mnie, że nie trafiłem w piłkę 😆. Tradycyjnie w głowie myśl „choć na rower”. Broń boże nie robię z siebie nie wiadomo kogo. Połowa klubu jest lepsza ode mnie, i to zdecydowanie. Jednak jestem pewien, że ktoś kto nie jeździ wcale, albo raz na jakiś czas po prostu nie ma szans. Kolarstwo jest baaardzo wymagającym sportem. Trzeba pamiętać o wielu czynnikach. Regularne treningi, dieta, sprawny rower. W tym sporcie może tyle rzeczy zawinić, że głowa mała. 30min do startu wyścigu, a mi nagle pęka opona. Złośliwość rzeczy martwych. No cóż bywa i tak. Ja teraz tylko czekam na to aż zginie ten leżący, denerwujący już śnieg i ta temperatura 😅❄.

Nie wiem taki już jestem, że zawsze staram się motywować ludzi, wspierać ich. I ogromnie się cieszę kiedy widzę, że ktoś ma jakieś zainteresowania, pasje. Dlatego róbcie swoje, olewajcie opinie innych. Jeżeli sprawia Wam to przyjemność. Jeżeli jesteście pewni, że to jest to co chcecie robić, to nie zastanawiajcie się. Ja mimo kontuzji, czasem naprawdę bolesnych i niebezpiecznych. Czuje, że żyje! I nie choruje często 🤔😎. Pfu Pfu.

Żadna inna rzecz nie da Ci tyle wolności, co pasja. Szczęście, które dostajesz zupełnie za darmo.

 

1 komentarz

%d bloggers like this: