Dzień jak codzień…😊

Dzień jak codzień…😊

Weekend! 😆 Mimo, że dosyć pracowity tydzień, to minął mi baardzo szybko 😅. Co z jednej strony cieszy bo można trochę odetchnąć, jednak z drugiej strony w przyszłym tygodniu zaczynają się matury ustne, …co może być ciekawe 🤣. Jak to ja, wczoraj plan dziś realizacja. I choć pogoda w ogóle nie zachęcała do wyjścia to jak się później okazało chyba opłacało się jednak wyjść 😋.

Wróciłem do domu jakoś po 14-stej, z lekkim spóźnieniem bo śnieg, deszcz, kto wie co jeszcze utrudniało prowadzenie autobusu kierowcy. Tradycyjnie, zaraz po wejściu do domu czekał na mnie przygotowany przez moją mamę obiad 😄. O dziwo nawet się nie sprzeciwiła, kiedy powiadomiłem, że idę robić swoje 🚵‍♂️. Spiłem szybko kawę i w drogę. Zazwyczaj nie mam obranej trasy, jadę tyle na ile pozwolą mi nogi i względna widoczność. Jadąc, starałem kierować się jak najbardziej w głąb lasu, po to by choć minimalnie uniknąć deszczu. Zahaczyłem po drodze o najczęściej odwiedzane prze zemnie miejsce. Słynne jezioro które ma w sobie jakąś tajemniczą energię. Ale to co tam zastałem spowodowało że, automatycznie zostałem tam na dłużej. Ktoś kto musiał chwilę przede mną odjechać zostawił niedopalone ognisko pod wiatą otoczoną jeziorem. Mogłem tam trochę się ogrzać i nacieszyć widokiem dookoła. W sumie ciałkiem romantyczne miejsce…☺.

Sam trening nie był jakiś mega długi i męczący. Zrobiłem nieco ponad 20km i wróciłem do domu (nie pozwalają mi nogi na dłuższą jazdę). Ale mimo to, wracając po takim wypadzie człowiek wraca zregenerowany i naładowany endorfinami 😄.

Postanowiłem, że nie będę wstawiał zdjęć, linków do strony zachęcających do czytania wpisów. Myślę, że jeżeli ktoś będzie chciał śledzić mnie,mój rozwój to, albo zapisze sobie stronę, albo założy konto, aby dostawać powiadomienia 😉.

A dziś, zjem pizze, bo masa też jest ważna, szczególnie jeżdżąc w takich warunkach jak są za oknem teraz. Oczywiście żartuje 😅.

Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało… Nawet nie musicie się rejestrować wystarczy na dole pod postem zmienić logowanie poprzez facebook’a i pytać. Trzymajcie się ciepło 😎.